Film na sylwestrowy wieczór
fot. unsplash

Film na sylwestrowy wieczór brzmi nudnie? Ależ skąd! Można się wtedy tak samo dobrze bawić jak przy sylwestrowej zabawie na przyjęciu. Wystarczy tylko, że zaopatrzysz się w szybkie przekąski na imprezę, drinki bezalkoholowe, dobre towarzystwo i wygodny strój! Zaufaj mi, że możesz bawić się naprawdę dobrze i może to być przy okazji dobry sposób na randkę! Co obejrzeć? Postawić na najlepsze horrory czy na wzruszające filmy?

Spis Treści

Nietypowe powitanie nowego roku

Tak jak już wspomnieliśmy, nie trzeba wcale tego wieczoru spędzać na hucznej zabawie, a nocny maraton może być dobrym sposobem na to, aby pożegnać się ze starym rokiem. Być może zdecydujesz się na filmy, które pomogą Ci się rozliczyć z tego, co spotkało Cię w ciągu 12 miesięcy? To, jakie gatunki filmowe wybierzesz, zależy tylko od Ciebie! Masz ochotę na komedie romantyczne, a potem na thriller, który trzyma w napięciu? Nie żałuj sobie niczego. Sylwestrowa noc to także okazja do tego, aby obejrzeć klasyki kina, na które nie miałeś czasu. Możesz także wybrać jakiś jeden sezon serialu i poświęcić na oglądanie caaaaaałą noc i trochę poranka 😉

telewizor na białej szafce na tle białej ściany
fot. unsplash

Film na sylwestrowy wieczór. 10 szalonych propozycji

 1. Kac Vegas (2009), reżyser: Todd Phillips
 2. Wykolejona (Trainwreck, 2015), reżyser: Judd Apatow
 3. Zanim odejdą wody (2010), reżyser: Todd Phillips
 4. 40 lat minęło (2012), reżyser: Judd Apatow
 5. Jeden dzień (2011), reżyserka: Lone Scherfig
 6. Zanim się pojawiłeś (2016), reżyserka: Thea Sharrock
 7. Pięćdziesiąt twarzy Greya (2015), reżyserka: Sam Taylor-Johnson
 8. 9 1/2 tygodnia (1986), reżyser: Adrian Lyne
 9. I że cię nie opuszczę (2012), reżyser: Michael Sucsy
 10. Pamiętnik (2004), reżyser: Nick Cassavetes
 11. Miłość i inne używki (2010), reżyser: Edward Zwick
 12. Wilk z Wall Street (2013), reżyser: Martin Scorsese
 13. Wielkie piękno (2013), reżyser: Paolo Sorrentino
 14. Aviator (2004), reżyser: Martin Scorsese
 15. Dziennik Bridget Jones (2001), reżyserka: Sharon Maguire
blondynka w czarnej bluzce leży na łóżku i objada się popcornem
fot. unsplash

Sposób na udany wieczór

A co Twoim zdaniem warto obejrzeć? Jakie są filmy warte obejrzenia? Jakie produkcje możesz polecić? Wszystkim tym, którym wydaje się, że wieczór z pilotem w dłoni nie będzie należeć do udanych, możemy z całym przekonaniem powiedzieć, że to jedno z takich zajęć, które relaksują jak żadne inne. Poza tym nie musi się kończyć tylko na seansie. Możecie spędzić miło czas, wcześniej jedząc dobrą kolację przy świecach, która skończy się deserem z domowymi lodami czekoladowymi w roli głównej, a później… skorzystać z aromatycznej kąpieli z nastrojową muzyką w tle. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby się nie ograniczać i pamiętać, że chodzi o celebrowanie każdej chwili. Nic na siłę, a tylko i wyłącznie z przyjemności 🙂 P.S Z wanny miło będzie wysłać życzenia noworoczne do najbliższych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here