czego nie dawać na walentynki
fot. pixabay

Czego nie dawać na walentynki? Czy są takie rzeczy, które nie pasują do tego dnia? Co wybrać, aby na twarzy drugiej osoby pojawił się uśmiech? Pytań jest wiele, ale nie ma powodu do zmartwień, ponieważ pomożemy Ci wybrać odpowiedni podarunek dla danej osoby. Nie zamartwiaj się i po prostu zacznij działać. Ważne jest także to, że na taki prezent nie musisz wydawać dużo pieniędzy. Liczy się przecież pamięć, a drogie podarunki.

Spis Treści

Czego nie dawać na walentynki?

Należy zawsze postawić się na miejscu drugiej osoby. Wiedzieć, co lubi, ale także, co sprawiłoby, że byłaby zawstydzona lub zakłopotana. Zasady savoir-vivre jasno mówią o tym, że to, na jaki podarunek się odważysz, zależy w głównej mierze od tego, jaka łączy Was zażyłość. Inaczej będzie wyglądać prezent dla żony, a jeszcze inaczej prezent dla romantyczki czy dla osoby, z którą idziesz na pierwszą randkę.

No dobrze, ale czego w takim razie unikać? Co może sprawić, że druga osoba będzie poruszona, zawstydzona lub zniesmaczona? Jeśli dopiero co poznajesz kogoś, nie decyduj się na:

  • bieliznę – to niestety jest bardzo osobisty prezent i powinien być zarezerwowany dla par, które znają się dobrze
  • pierścionek zaręczynowyszalone oświadczyny w walentynki po kilku tygodniach znajomości nie jest odpowiednim pomysłem. Lepiej z czymś takim się wstrzymać i na pewno potraktować to poważnie.
  • śmieszne prezenty – nie sprawdzą się, jeśli jeszcze nie znasz poczucia humoru drugiej osoby. Mogłaby się obrazić, a czegoś takiego przecież nie chcesz
serce ułożone z kartek w książce
fot. pixabay

Co kupić na walentynki?

Przede wszystkim nie myśl sobie, że tani prezent na walentynki to coś złego. Bynajmniej! W końcu nie chodzi tylko o to, aby wydać jak najwięcej pieniędzy, ale o to, aby sprawić komuś przyjemność. Możesz także wykonać coś własnoręcznie. Co zrobić samemu na walentynki?

serce ułożone z podpalonych podgrzewaczy
fot. pixabay

Jeśli już wiesz, czego nie dawać na walentynki, możesz śmiało wybrać się na zakupowe polowania 😉 Pamiętaj tylko, że prezent musi być od serca. Nie dawaj czegoś, czego po prostu nie czujesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here