romantyczna kolacja
fot. unsplash

Romantyczna kolacja sprawi, że zapomnicie na chwilę o szarej rzeczywistości. To idealny sposób na randkę, która może odbyć się w domowym zaciszu. Nie musicie wcale wychodzić do drogiej restauracji, aby zjeść coś dobrego i poczuć się wyjątkowo. Diabeł tkwi w szczegółach! Wielkie wyjście może przecież oznaczać kolację na tarasie lub w salonie w odświętnym ubraniu i makijażu wieczorowym.

Spis Treści

Romantyczna kolacja – na jaką okazję?

Aż chce się odpowiedzieć: „Na żadną!”. Nie myśl sobie, że randka w domu może odbyć się tylko wtedy gdy są walentynki lub rocznice ślubu. Dogadzajcie sobie w ten sposób absolutnie bez żadnej okazji, ponieważ dzięki temu budujecie ogień w Waszym związku. Na przestrzeni lat może wydarzyć się tak, że żar namiętności opada, ale… właśnie po to są takie sposobności, dzięki którym można przypomnieć sobie, jak wyglądała pierwsza randka. Zakochuj się w swojej drugiej połówce na nowo. To naprawdę przyjemne doznanie.

butelka wina i lampki na stole obok świeczki na tle okna
fot. unsplash

Na co zwrócić uwagę w czasie organizowania kolacji w domu?

Jedzenie

To podstawa! Są dwie drogi, które możecie obrać w czasie przygotowań do tego wieczoru. Możecie wspólnie ugotować coś pysznego i skusić się na przykład na domowe lody czekoladowe lub domowe lody śmietankowe. Czas spędzony w kuchni naprawdę może być świetną zabawą. Drugą opcją jest zamówienie czegoś z ulubionej restauracji. Po pierwsze macie wtedy więcej czasu na przyszykowanie się do kolacji, a po drugie możecie poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo.

Muzyka

Ciężko sobie wyobrazić romantyczne chwile sam na sam bez muzyki. Naszym zdaniem najlepiej w takim momencie sprawdzą się piosenki z filmów romantycznych! Nastroją, sprawią, że atmosfera będzie jeszcze bardziej gorąca.

stolik na balkonie na tle jeziora i gór
fot. unsplash

Nastrój

Nie chodzi o to, aby nagle całe mieszkanie zalało się kwiatami (choć to na pewno byłoby miłe). Mogą być to drobne gesty, które sprawią, że tę chwilę zapamiętacie na długo. Delikatne światło świec, wspomniana wcześniej muzyka i wizja tego, że wieczór wcale nie musi skończyć się z ostatnim kęsem kolacji. Być może uda Wam się wziąć wspólną aromatyczną kąpiel?

Ubiór

Na pewno warto postawić na coś odświętnego, czego nie nosisz na co dzień. Zapomnij o ubraniach do chodzenia po domu – absolutnie to nie jest czas na nie! Panowie powinni założyć koszulę i eleganckie spodnie. Z kolei panie dobrze będą wyglądać w małej czarnej sukience. Do tego delikatna biżuteria i czerwona szminka. Nie zapomnijcie także o tym, co znajduje się… pod ubraniem 😉

A jak Waszym zdaniem powinna wyglądać romantyczna kolacja we dwójkę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here